styl-domu.cz

Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Pebble, 40 x 40 cm

Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Pebble, 40 x 40 cm od top výrobce Ambiance můžete najít u nás teď za výhodnou cenu! Akční cena již od 299 Kč.
EAN: 0541523100995
Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Pebble
Ověřit dostupnost
Značka: Ambiance
299

Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Pebble, 40 x 40 cm – Už vás nebaví dívat se na holou zem u vás doma? Pořiďte si tuto samolepku od značky Ambiance, která je originálním řešením pro všechny nezajímavé podlahy. Potěší svou jednoduchou aplikací a také odolností. Je navržena tak, aby měla tolik požadovanou trvanlivost.

Dobré vědět:
• Samolepka se skládá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a lamina (0,1 mm), a proto bez obtíží zvládne vodu, čistící prostředky i častější námahu.
• Zároveň odolává i teplotám od -40 do 85 °C. Není však vhodné ji lepit přímo na zdroj tepla, nehodí se proto do místností s podlahovým topením.
• Při běžném používání vydrží přibližně 3 roky.
• Aplikujte na suchý, čistý a hladký povrch. Samolepka bude držet, i když bude zakrývat spáry vaší podlahy. Při nalepování ji lze pohodlně přemístit.
• Samolepka nezanechává na podlaze žádné stopy, pokud je odstraněna do měsíce od aplikace. Následně se sice mohou objevit stopy lepidla, které lze však snadno vyčistit pomocí odlakovače či horké vody.

Rozměr archu je 40 x 40 cm.