styl-domu.cz

Sada 3 silikonových forem na patrový dort Lékué

Sada 3 silikonových forem na patrový dort Lékué od oblíbené značky Lékué jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě se slevou. Právě teď jen za 855 Kč.
EAN: 8420460003885
Sada 3 silikonových forem na patrový dort Lékué
Ověřit dostupnost
Značka: Lékué
855

Sada 3 silikonových forem na patrový dort Lékué – Pečte od srdce. Základem nemusí bát ani tak suroviny, jako kvalitní formy a nadšení pro pečení. Zamilujte se do cukrářských dezertů, zdobení a krémů. S formami značky Lékué budete co nevidět profesionálním cukrářem i vy.

Parametry:
a) fialová forma – 2 l, průměr 22 cm,
b) růžová forma – 1 l, průměr 15 cm,
c) červená forma – 270 ml, průměr 8 cm.

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.