styl-domu.cz

Koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza

Koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza od kvalitní značky Wireworks snadno můžete získat tady a teď skutečně levně. Akční cena od 12 990 Kč.
EAN: 5033165632323
Koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza
Ověřit dostupnost
Značka: Wireworks
12 990

Koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza – Vneste do svého domova harmonii v podobě elegantních kousků inspirovaných střídmou a funkční japonskou estetikou ♥

Tato koupelnová skříňka vás potěší spoustou úložného místa a nastavitelnými policemi na kosmetické produkty i ručníky. Výplň dvěří je vyrobena z leptaného skla a snadno se otevírají. Masivní dřevo bílého amerického dubu a dýha zaručí dlouhou životnost a eleganci. Hrany působí na pohled ostře, ale ve skutečnosti jsou jemně ručně broušeny, aby byly na dotek měkké.

Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.
Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí.
Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.