styl-domu.cz

Koberec Universal Lucy Multi Waves, 160 x 230 cm

Koberec Universal Lucy Multi Waves, 160 x 230 cm originál od výrobce Universal můžete sehnat na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nabídky od 2 490 Kč.
EAN: 8430176427837
Koberec Universal Lucy Multi Waves
Ověřit dostupnost
Značka: Universal
2 490

Koberec Universal Lucy Multi Waves, 140 x 200 cm – Dejte svým chodidlům trochu pohody a radosti. Tím docílíte nápaditým kobercem značky Universal s nevšedním designem.

Tento kousek je ideální izolační prvek a díky němu bude ve vzduchu menší koncentrace prachu. Ten bude mít tendenci držet se na povrchu koberce, jehož údržba je velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou navíc speciálně upravena technologií heatset. Že nevíte, o co jde? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce.

O značce:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. Tato značka dává důraz na kvalitní a odolné materiály, které toho nejen hodně vydrží, ale jsou také příjemné na dotek i pohled. V nabídce značky najdete koberce všech druhů – od jednoduchých bez vzorů po výrazné, nevšední kousky.