styl-domu.cz

Forma na 6 mini bábovek Nordic Ware Autumn Sweets, 0,7 l

Forma na 6 mini bábovek Nordic Ware Autumn Sweets, 0,7 l s osvědčenou značkou Nordic Ware jednoduše můžete sehnat právě skutečně levně! Právě teď jen za 1 370 Kč.
EAN: 11172861481
Forma na 6 mini bábovek Nordic Ware Autumn Sweets
Ověřit dostupnost
Značka: Nordic Ware
1 370

Forma na 6 mini bábovek Nordic Ware Autumn Sweets, 0,7 l – Připravte si pořádně bohatou snídani, svačinu či nedělní dezert ke kávě a pěkně v klidu si jej vychutnejte. Díky originální formě si totiž upečete sladkou lahůdku, která zpříjemní každou odpočinkovou chvíli strávenou s vašimi nejbližšími.

Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech. A budete-li se o tuto formu hezky starat, můžete si být jisti, že přežije několik generací ♥

Před prvním použitím a po každém následujícím formu myjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění není žádoucí.
Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou. Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.