styl-domu.cz

Bílý samodržící automatický plastový dávkovač mýdla 260 ml Fineo – Blomus

Bílý samodržící automatický plastový dávkovač mýdla 260 ml Fineo - Blomus od této skvělé značky Blomus jednoduše najdete u nás za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 2 713 Kč.
EAN: 4008832793837
Černý nástěnný bezdotykový plastový dávkovač desinfekce 260 ml Fineo – Blomus
Ověřit dostupnost
Značka: Blomus
2 713

Černý nástěnný bezdotykový plastový dávkovač mýdla 260 ml Fineo – Blomus – Minimalistické, přesto dokonale promyšlené. Takové jsou koupelnové doplňky od značky Blomus.

Dávkovač mýdla Fineo díky svému nadprůměrnému objemu (260 ml) zaručuje delší používání bez neustálého doplňování. Vzhledem k chytrému magnetickému uchycení se kdykoliv snadno vyjme, což zajišťuje rychlé plnění a zároveň i snadné čištění. Jeho etiketovací kroužky jsou navržené tak, aby nedocházelo k záměně dávkovačů mýdla a dezinfekce. Zároveň jej lze v kdykoliv sejmout a používat dávkovač bez kroužků.

Použití je navíc zcela automatické. Stačí stiskout tlačítko On/Off, které se zabarví do bílé barvy jakmile bude dávkovač připraven. Poté stačí už jen umístit dlaň pod výlevku a senzor okamžitě spustí dávkovací akci. Pokud se kontrolka zbarví do oranžova, signalizuje tím ranou fázi nízké kapacity baterie. Znovu ji dobijete pomocí magnetického nabíjecího kabelu, který tvoří nedílnou součást balení. Dávkovač lze však pro ušetření baterie kdykoliv vypnout.