styl-domu.cz

Bílý příborník z dubového dřeva se zásuvkami Gazzda Fina

Bílý příborník z dubového dřeva se zásuvkami Gazzda Fina od známé společnosti Gazzda získáte zde nyní se slevou. Akční cena již od 47 590 Kč.
EAN: 1356711
Bílý příborník z dubového dřeva se zásuvkami Gazzda Fina
Ověřit dostupnost
Značka: Gazzda
47 590

Černý příborník z dubového dřeva se zásuvkami Gazzda Fina – Potřebujete efektivně zorganizovat kuchyňské náčiní, nebo třeba svou sbírku desek či knižních sérií? Svěřte se do rukou multifunkčnímu příborníku od značky Gazzda, který navíc přidá kvalitní přírodní materiál. Tento pomocník je zhotoven z pravého dubového dřeva, které díky jedinečné odolnostivydrží ve vaší domácnosti několik dekád.

Designér Mustafa Cohadzic vdechl tomuto kousku čistý a nadčasový vzhled, který jde ruku v ruce s praktickým využitím. Úložný prostor je kromě polic ukryt i v nenápadných zásuvkách, které fungují na pohodlném principu „push to open“. Stačí na desku zásuvky lehce zatlačit a voilà – je otevřeno.

Aby dubové dřevo vydrželo co nejdéle jako nové, potřebuje vhodnou péči. Ideálním pomocníkem je sada pro péči o dubový nábytek Gazzda. Potom nic nebrání tomu, aby nábytek s grácií vydržel i neúprosné působení zubu času.