Žluté velkokapacitní kancelářské desky Leitz Cosy, A4

Žluté velkokapacitní kancelářské desky Leitz Cosy, A4 od populární značky Leitz snadno můžete pořídit tady teď právě skutečně levně. Akční ceny od 219 Kč. EAN: 4002432126156
Šedé velkokapacitní kancelářské desky Leitz Cosy
Značka: Leitz
219 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Žluté velkokapacitní kancelářské desky Leitz Cosy, A4 – Máte rádi přehled ve všech svých dokumentech? Díky velkokapacitním kancelářským deskám od značky Leitz budete mít vždy hned při ruce přesně tu smlouvu či formulář, který zrovna potřebujete.

Do této praktické složky se vleze až 150 listů papíru formátu A4 a gramáži 80 g/m². Výřez na přední straně usnadňuje ukládání dokumentů a zároveň díky němu uvidíte, jaký obsah se ve složkách skrývá. Pro ještě větší přehlednost, je přední deska opatřena štítkem, který můžete nadepsat dle libosti. Desky jsou vyrobeny z lehkého, recyklovatelného plastu a materiál neobsahuje žádné kyseliny, tudíž nedojde k poškození vložených dokumentů.

Praktickou vychytávkou je i skrývatelná multiperforace, tedy proděravění okrajů. Díky tomu můžete desky snadno umístit do pořadače nebo je používat samostatně.