Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro

Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro - Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte... více informací »
Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro
Značka: Hübsch
6 690 Kč
Ověřit dostupnost
Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro - Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte...

Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro – Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte místnosti, aby se prozářila touto minimalistickou stolní lampou inspirovanou designem ze severu ♥ Je od dánské značky Hübsch a nese v sobě to nejlepší z moderního pojetí s puncem luxusu.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.

Železná stolní lampa ve zlaté barvě Hübsch Guro od top výrobce Hübsch můžete sehnat právě teď ve slevě. Akční cena od 6 690 Kč.