Zelený oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Panama Green, 120 x 180 cm


1 569 Kč

Zelený oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Panama Green, 120 x 180 cm originál od výrobce Fab Hab jednoduše naleznete právě nyní opravdu levně! Akční ceny již od 1 569 Kč

Popis produktu

Zelený oboustranný venkovní koberec z recyklovaného plastu Fab Hab Panama Green, 120 x 180 cm – Udělejte si radost energickými barvami a kvalitním zpracováním venkovního koberce od značky Fab Hab. Ačkoliv je velmi pevně tkaný z recyklovaných plastových brček, pod nohami působí příjemně a pohodlně. Využít ho můžete samozřejmě i v interiéru, a to nejen díky jednoduché údržbě.

Koberec je oboustranný, takže ho můžete dle libosti obracet a každý den se projít po jiných vzorech. Díky certifikátu Goodweave Certified navíc máte jistotu, že výrobky této značky byly vyrobeny za férových podmínek, výhradně dospělými.

Součástí balení je i jutová taška s ramenním popruhem, díky které můžete koberec s lehkostí přenést na piknik v trávě či na pláži.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravový originál.