Vlněný koberec Flair Rugs Yara, 120 x 170 cm

Vlněný koberec Flair Rugs Yara, 60 x 230 cm - Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair... více informací »
Vlněný koberec Flair Rugs Yara
Značka: Flair Rugs
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Vlněný koberec Flair Rugs Yara, 60 x 230 cm - Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair...

Vlněný koberec Flair Rugs Yara, 60 x 230 cm – Lahodí vašemu oku geometrické tvary? Tak to si jistě zamilujete koberce značky Flair Rugs. Kromě toho, že skvěle vypadají a dokonale zútulní váš domov, izolují hluk a dopřejí vašim nohám příjemné teplo při každém šlápnutí.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Vlněný koberec Flair Rugs Yara, 120 x 170 cm originál od značky Flair Rugs snadno získáte zde teď opravdu výhodně! Akční cena 3 190 Kč.