Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Blue Velvet, 9,5 x 18 cm


529 Kč

Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Blue Velvet, 9,5 x 18 cm značky Paperblanks snadno získáte zde teď opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 529 Kč

Popis produktu

Týdenní diář na rok 2022 Paperblanks Blue Velvet, 9,5 x 18 cm – Propadněte kouzlu uměleckých diářů od Paperblanks. Zde najdete místo pro každodenní zápisy, poznámky či plánovače. V diáři se skrývají i dvě saténové stuhy, mini kalendáře, mezinárodní předvolby, místo pro zadávání důležitých čísel, označení mezinárodních svátků a mnoho dalších užitečných informací. Mini horizontální formát umožňuje plánování na celý týden na 2 stranách. A navíc na konci diáře je obálka na volné poznámky, výstřižky či vizitky.

Co ovšem stojí za zmínku jsou desky diáře Paperblanks. Tato prémiová značka čerpá inspiraci z kulturních odkazů, ať už z japonského či čínského umění, francouzského zdobení hedvábí nebo třeba rukopisů slavných umělců. Design tohoto diáře byl například inspirovaný sametovým panelem z italské dalmatické éry pozdního 15. století, který byl vyzdoben brokátovou pozlacenou nití v designu štítu se sedmi laloky, botanickým tvarem podobným artyčoku a drobnými květinovými vzory.

A proč ještě by měl být právě tenhle krasavec i vaším oblíbencem?
• Desky jsou ručně lepené a ražené v knihařství Hartley & Marks, díky čemuž vypadají jako nádherné knihy.
• Paperblanks ctí přírodu, a proto jsou diáře 100% recyklovatelné a vyrobené z certifikovaného ekologického FCS papíru.

Poznámka: Popisy v diáři jsou v angličtině.