Tmavě zelená skříň Tenzo Uno, výška 152 cm

Petrolejově modrá skříň Tenzo Uno, výška 152 cm - Má tak univerzální design, že dobře zapadne do rohu v koupelně stejně jako... více informací »
Bílá skříň Tenzo Uno
Značka: Tenzo
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Petrolejově modrá skříň Tenzo Uno, výška 152 cm - Má tak univerzální design, že dobře zapadne do rohu v koupelně stejně jako...

Petrolejově modrá skříň Tenzo Uno, výška 152 cm – Má tak univerzální design, že dobře zapadne do rohu v koupelně stejně jako v moderním obýváku nebo předsíni.

Do otevřených polic vystavte drobnosti, které prostor hezky ozdobí nebo které potřebujete mít po ruce. Dolní skříňky schovají malý chaos (a nikomu to na vás nepoví).

Kromě výrazné barvy jsou jediným zdobným prvkem úchytky navržené v duchu nejlepšího designu: Výrazné tak, aby skříňce dodaly zajímavou designovou tečku a praktické tak, že skříňku dobře otevřete a zároveň se o úchytku nepraštíte.

Navrženo Olivierem Toulouse
Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je Olivier Toulouse inspirován lidmi, díky kterým objevuje stále nové a nové nápady.

Oceněno German Design Award
Kolekce Uno získala ocenění v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Už se těšíte, až si tento jedinečný kousek rozbalíte u sebe doma?

Poznámka: Šrouby jsou součástí balení.

Tmavě zelená skříň Tenzo Uno, výška 152 cm originál od značky Tenzo jednoduše můžete sehnat tady teď právě za akční cenu. Aktuálně v akci za 11 990 Kč.