Tmavě modrý kameninový servírovací tác Bitz Mensa, 22 x 12,8 cm


569 Kč

Tmavě modrý kameninový servírovací tác Bitz Mensa, 22 x 12,8 cm od kvalitní značky Bitz jednoduše seženete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Teď v akci 569 Kč

Popis produktu

Tmavě modrý kameninový servírovací tác Bitz Mensa, 22 x 12,8 cm – Milujete sushi nebo si neumíte představit večer s kamarádkami bez aperitivu v italském stylu? Sáhněte po kameninovém servírovacím tácu v hravých barvách, které nakopnou vaše chuťové buňky a v kombinaci s jídlem vytvoří hravé variace, které ozvláštní váš stůl.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.