Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs Eve Trellis, 170 x 240 cm

Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs MATCH Eve Trellis, 120 x 170 cm - Kolekce Match od značky Flair Rugs přináší revoluci ve... více informací »
Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs Eve Trellis
Značka: Flair Rugs
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs MATCH Eve Trellis, 120 x 170 cm - Kolekce Match od značky Flair Rugs přináší revoluci ve...

Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs MATCH Eve Trellis, 120 x 170 cm – Kolekce Match od značky Flair Rugs přináší revoluci ve světě koberců. Skládá se totiž ze dvou vrstev – spodní protiskluzové podložky a sametově hebké designové vrchní části spojených pomocí suchého zipu. Jeho celková výška je pouhých 5 mm, a proto se hodí zejména pod postel či konferenční stolek.

A co to vlastně v praxi znamená? Pokud se vám vzhled koberce omrzí, stačí vrchní vrstvu jednoduše sundat a vyměnit za jinou. Můžete tak proměňovat vzhled svého obývacího pokoje či ložnice tak často, jak se vám zamane.

Do interiéru koberec navíc vnese i funkčnost. Zatímco spodní stranu stačí jednoduše otřít suchým hadříkem, vrchní část lze při ušpinění jednoduše vyprat na 30 stupňů. Raději se však vyhněte detergentu, aby koberec vypadal stále jako nový.

Jak koberec sestavit?
Stačí pouze položit spodní vrstvu protiskluzovou stranou dolů na podlahu, následně srolovat horní vrstvu se vzorem na jeho vnitřní straně a zarovnat rohy se spodní podložkou. Pak už jen rozložte horní vrstvu, vyhlaďte všechny nerovnosti a hrboly a ujistěte se, že je vrchní vrstva kompletně připevněná.

Tmavě modrý dvouvrstvý koberec Flair Rugs Eve Trellis, 170 x 240 cm od top značky Flair Rugs můžete získat tady teď právě za výhodnou cenu! Teď v akci 2 790 Kč.