Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 180 cm

Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 180 cm od známého výrobce Flair Rugs jednoduše pořídíte tady a teď právě za akční cenu! Nyní za akční cenu 1 990 Kč. EAN: 5031193677941
Tmavě modrý koberec Flair Rugs Sparks
Značka: Flair Rugs
1 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, 120 x 170 cm – Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S kobercem z kolekce Sparks od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.