styl-domu.cz

Světle šedý koberec Elle Decoration Glow Castres, 200 x 290 cm

Světle šedý koberec Elle Decoration Glow Castres, 200 x 290 cm od populární značky Elle Decoration snadno seženete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 2 990 Kč. EAN: 4260578027922
Béžovokrémový koberec Elle Decoration Glow Castres
Popis produktu

Béžovokrémový koberec Elle Decoration Glow Castres, 80 x 150 cm – Chcete dát interiéru novou stylovou tvář? Tak sáhněte po tomto koberci z kolekce Glow od značkyElle Decoration. Ochráníte s ním podlahu před poškozením. vaše chodidla vám poděkují před záchranou od studené země a hlavně bude krásně slušet vašemu interiéru.

O kolekci Glow:
Tato kolekce nabízí koberce dvou typů – s výraznějšími vzory a bez vzorů. Obě dvě varianty jsou vedeny v lehce sladitelných a neutrálních tónech jako je šedá, béžová či hnědá.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.