styl-domu.cz

Set přehozu na dvoulůžko a 2 povlaků na polštář s příměsí bavlny Love Butterflies, 200 x 220 cm

Set přehozu na dvoulůžko a 2 povlaků na polštář s příměsí bavlny Love Butterflies, 200 x 220 cm od oblíbené značky Eponj Home můžete sehnat zde teď za výprodejovou cenu. Cena od 1 059 Kč. EAN: 8681181093153
Set přehozu na dvoulůžko a 2 povlaků na polštář s příměsí bavlny Love Butterflies
Ověřit dostupnost
Značka: Eponj Home
1 059
Popis produktu

Set přehozu na dvoulůžko a 2 povlaků na polštář s příměsí bavlny Love Butterflies, 200 x 220 cm – Toto není klasické povlečení, toto je něco mnohem zajímavějšího.

V sadě totiž namísto klasického povlaku na peřinu najdete polstrovaný přehoz. Rovnou ho tak můžete používat jako přikrývku nebo deku. V létě jí oceníte díky tomu, že je příjemně lehká, a v zimě ji můžete doplnit již normálními peřinami a mít tak dvojitou vrstvu pro zateplení.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.