styl-domu.cz

Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes

Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes od značky Lékué jednoduše můžete najít tady a teď levně! Nabídka již od 929 Kč.
EAN: 8420460010531
Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes
Ověřit dostupnost
Značka: Lékué
929
Popis produktu

Set na přípravu palačinek Lékué Pancakes – Dáváte přednost palačinkám se slanou či sladkou náplní? Ať už jsou vaše preference jakékoliv, s tímto setem půjde jejich příprava snadněji i rychleji.

Zatímco shaker s dvěmi vnitřními kuličkami se postará o dokonale hladké těsto, obracečku využijete při následném smažení.

Parametry:
Shaker na těsto – objem 500 ml, průměr 8,8 cm, výška 21,4 cm,
Obracečka – 30,9 x 8,1 x 3,1 cm.

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.