styl-domu.cz

Šedý pratelný koberec 218×160 cm VERVE Jhansi – Flair Rugs

Šedý pratelný koberec 218x160 cm VERVE Jhansi - Flair Rugs od předního výrobce Flair Rugs máte možnost nakoupit právě teď za super cenu! Výhodně za skvělou cenu 3 190 Kč.
EAN: 5031193732961
Šedý pratelný koberec běhoun 60x218 cm VERVE Jhansi – Flair Rugs
Ověřit dostupnost
Značka: Flair Rugs
3 190

Šedý pratelný koberec 218×160 cm VERVE Jhansi – Flair Rugs – Versatilnost tohoto koberce od značky Flair Rugs jej činí ideální volbou i do vytížených domácností. Jeho složení ze 100% polyesterových vláken mu totiž propůjčuje nejen na dotek měkký a hebký povrch, ale v případě ušpinění také pratelnost.

Dobré vědět: Po rozbalení doporučujeme nechat koberec rozložený alespoň 24 hodin v teplé místnosti. Zároveň pod něj použijte protiskluzovou podložku, která jej spolehlivě udrží na místě a poskytne dodatečnou ochranu pro tvrdou podlahu. Nezalekněte se, pokud dojde u nového koberce k mírnému pelichání – jde o normální stav.

Skvrny doporučujeme okamžitě odstranit pomocí měkkého hadříku. Před použitím jakýchkoliv čistících prostředků je nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti. Zároveň z koberce nevytahujte žádná volná vlákna, ale pouze je opatrně odstříhněte. Vyvarujte se dlouhodobé expozici přímého slunečního svitu. Zároveň jej pravidelně otáčejte.