styl-domu.cz

Šedý koberec vhodný i na ven Elle Decoration Bloom Croix, 80 x 150 cm

Šedý koberec vhodný i na ven Elle Decoration Bloom Croix, 80 x 150 cm od top značky Elle Decoration snadno můžete pořídit zde teď opravdu výhodně! Nabídky od 2 490 Kč. EAN: 4260628023256
Šedý koberec vhodný i na ven Elle Decoration Bloom Croix
Popis produktu

Šedý koberec vhodný i na ven Elle Decoration Bloom Croix, 80 x 150 cm – Koberec z kolekce Bloom od značky Elle Decoration dodá vašemu domovu šťávu a tolik potřebné pohodlí. Hodí se ale nejen do interiéru, krásu s ním naděláte i venku. Ozdobit si s ním tak můžete jak terasu, tak třeba balkon.

O kolekci Bloom:
Tato kolekce nabízí řadu venkovních koberců vyvedených v neutrálních tónech jako je béžová, šedá či hnědá. Ozdobeny jsou jemnými vzory, který umocňují nápaditost celého designu. I přes svou elegantní ulitu však jde o velmi odolné kousky, které vydrží i venkovní podmínky.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.