styl-domu.cz

Šedý koberec Flair Rugs Serenity Silver, 160 x 230 cm

Šedý koberec Flair Rugs Serenity Silver, 160 x 230 cm od značky Flair Rugs snadno naleznete zde teď právě téměř zdarma! Právě teď jen za 3 519 Kč. EAN: 1251090
Šedý koberec Flair Rugs Serenity Silver
Ověřit dostupnost
Značka: Flair Rugs
3 519
Popis produktu

Šedý koberec Flair Rugs Serenity Silver, 160 x 230 cm – Užije vás na koberec s vyšším chlupem? To pro vás bude správnou volnou tento z kolekce Serenity od značky Flair Rugs. Kromě toho, že nádherně vypadá, s ním ochráníte podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru. K mání je v šedém, růžovém, modrozeleném a hnědém provedení.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.