Šedý koberec Flair Rugs Cleo, ø 133 cm

Béžový koberec Flair Rugs Cleo, 120 x 170 cm - Vneste do svého interiéru útulnost a jemnost. Tento polyesterový koberec Cleo od... více informací »
Šedý koberec Flair Rugs Cleo
Značka: Flair Rugs
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Béžový koberec Flair Rugs Cleo, 120 x 170 cm - Vneste do svého interiéru útulnost a jemnost. Tento polyesterový koberec Cleo od...

Béžový koberec Flair Rugs Cleo, 120 x 170 cm – Vneste do svého interiéru útulnost a jemnost.

Tento polyesterový koberec Cleo od anglické značky Flair Rugs si snad nejde nezamilovat. Snadno se udržuje, téměř nepelichá a díky měkkým vláknům se budou vaše bosé nožky cítít jako při procházce po obláčku. Kombinace zemitých barev a značné odolnosti navíc zaručí, že vám bude dělat radost i několik let.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Šedý koberec Flair Rugs Cleo, ø 133 cm od známého výrobce Flair Rugs snadno můžete pořídit právě zde téměř zdarma! V akci od 1 690 Kč.