styl-domu.cz

Šedý běhoun vhodný do exteriéru Elle Decoration Curious Laval, 77 x 200 cm

Šedý běhoun vhodný do exteriéru Elle Decoration Curious Laval, 77 x 200 cm pocházející od značky Elle Decoration jednoduše seženete u nás levně! Nyní za akční cenu 2 589 Kč. EAN: 4260628021580
Šedý běhoun vhodný do exteriéru Elle Decoration Curious Laval
Popis produktu

Šedý běhoun vhodný do exteriéru Elle Decoration Curious Laval, 77 x 200 cm – Dobře víte, že klasická elegance je nadčasová. Pokud hledáte, co by ještě mohlo váš domov vyšperkovat, věnujte pozornost koberci od Elle Decoration. Ten je pověstný svým francouzským šarmem a váš domov rázem promění v palác ve Versailles. Vyberte si z mnoha vzorů a barev a nechte se hýčkat jeho sametovou hebkostí.

Můžete s ním vyšperkovat domov i svou terasu, bez obav, že se zničí. Je totiž velmi odolný a snadno ho opět vyčistíte, díky povrchové úpravě Easy Care. S klidem ho nechte i na vyhřívané podlaze, nic se mu nestane. Jen budete každý den spěchat domů, aby zahřál vaše prokřehlé nohy.

O kolekci Curious:
V této kolekci najdete elegantní styl inspirovaný koberci francouzských paláců. Vybrat si můžete od neutrálních až po výraznější geometrické vzory.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.