Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark, 160 x 230 cm

Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark, 120 x 170 cm - Ať už dáváte přednost zemitým a neutrálním barvám, či si potrpíte na... více informací »
Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark
Značka: Flair Rugs
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark, 120 x 170 cm - Ať už dáváte přednost zemitým a neutrálním barvám, či si potrpíte na...

Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark, 120 x 170 cm – Ať už dáváte přednost zemitým a neutrálním barvám, či si potrpíte na něco okázalejšího, mezi širokým spektrem koberců od anglické značky Flair Rugs si najde to své opravdu každý.

Mezi jejich společné rysy patří precizní zpracování, snadná údržba a kvalitní materiály. Třeba tento polyesterový koberec z kolekce Bark navrch přidá měkká a lesklá vlákna i značnou odolnost. Ve spojení s nadčasovým designem vám tak bude věrně sloužit i několik let v řadě.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Šedo-růžový koberec Flair Rugs Bark, 160 x 230 cm od top značky Flair Rugs jednoduše najdete nyní opravdu výhodně! Akční cena od 3 990 Kč.