Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm

Sada 30 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Riviera, 15 x 15 cm - Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově,... více informací »
Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera
Značka: Ambiance
949 Kč
Ověřit dostupnost
Sada 30 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Riviera, 15 x 15 cm - Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově,...

Sada 30 dekorativních samolepek na stěnu Ambiance Riviera, 15 x 15 cm – Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním? Už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu!

Dobré vědět:
• samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
• ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam,
• vydrží přibližně po dobu 5 let,
• aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
• pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Sada 30 nástěnných samolepek Ambiance Tiles Azulejos Riviera, 10 x 10 cm od kvalitní značky Ambiance jednoduše naleznete zde teď právě za výprodejovou cenu. Cena již od 949 Kč.