Sada 2 nočních stolků z borovicového dřeva v přírodní barvě Karup Design Dock Natural

Sada 2 nočních stolků z borovicového dřeva v přírodní barvě Karup Design Dock Natural pocházející od značky Karup Design najdete na našich stránkách teď opravdu levně. Akční cena již od 2 510 Kč. EAN: 5713655103068
Sada 2 ks nočních stolků z borovicového dřeva v černé barvě Karup Design Dock Black
Značka: Karup Design
2 510 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sada 2 nočních stolků z borovicového dřeva v přírodní barvě Karup Design Dock Natural – Rozkládací postele od skandinávské značky Karup Design jsou inspirovány japonským minimalismem. Svým jednoduchým vzhledem, světlými tóny a praktickým řešením se stávají srdeční záležitostí mladých, starších, dětí i domácích mazlíčků.

Co by to ale bylo za ložnici, bez stylových nočních stolků? Tato dvojka k posteli Dock od Karup Design vás dostane. Jsou jednoduché, vzdušné a vzhlédly se v Japonsku stejně jako celý ráz postele.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.