styl-domu.cz

Růžovo-bílá dětská postel s žebříkem Flexa White, výška 120 cm

Růžovo-bílá dětská postel s žebříkem Flexa White, výška 120 cm od top značky Flexa snadno naleznete na našich stránkách skutečně levně. Právě lze objednat jen za 20 990 Kč. EAN: 1300822
Modro-bílá dětská postel s žebříkem Flexa White
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
20 990
Popis produktu

Modro-bílá dětská vyvýšená postel s žebříkem Flexa White, výška 143 cm – Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Děti vysoké postele přímo milují. Spánek ve výšinách jim dodává dobrodružný pocit. Rodiče zase ocení praktické šetření prostorem, kdy se dá ve spodním prostoru vytvořit prostor na hraní, učení či ukládání věcí.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.