Růžovo-bílá dětská palanda Flexa White, výška 154 cm


25 990 Kč

Růžovo-bílá dětská palanda Flexa White, výška 154 cm značky Flexa jednoduše můžete sehnat zde teď právě skutečně výhodně! Nabídka již od 25 990 Kč

Popis produktu

Modro-bílá dětská palanda Flexa White, výška 154 cm – Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Palanda je ideálním řešením do menších prostor a pro rodiny s více dětmi.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.