Prošívaný přehoz s příměsí bavlny na dvoulůžko EnLora Home Geyik Claret Red, 250 x 200 cm


1 290 Kč

Prošívaný přehoz s příměsí bavlny na dvoulůžko EnLora Home Geyik Claret Red, 250 x 200 cm od populárního výrobce EnLora Home jednoduše pořídíte nyní za výprodejovou cenu! Nabídka od 1 290 Kč

Popis produktu

Set prošívaného přehozu a 2 povlaků na polštáře s příměsí bavlny na dvoulůžko EnLora Home Geyik Claret Red, 240 x 220 cm – Vytvořte si z postele snové království. Není to totiž jen povlečení, které dělá ložnici ložnicí, ale i přehoz, který plní hned dvě funkce naráz. V chladné noci vás dvojnásobně zahřeje a kdyby se vám náhodou nechtělo stlát, nevadí, prostě postel zahalte pod přehoz. Stejně tak ho můžete používat i třeba klidně místo peřiny.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.