Přírodní židle s šedým podsedákem Teulat Dam

Přírodní židle s šedým podsedákem Teulat Dam od top značky Teulat můžete pořídit tady nyní ve slevě. Nabídka od 7 090 Kč. EAN: 8435178376701
Modrá židle Teulat Dam
Značka: Teulat
7 090 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Přírodní židle s šedým podsedákem Teulat Dam – Stylového posezení se dočkáte s touto parádní židlí. Bude se vyjímat u jídelního stolu, ale s přehledem strčí svou pohodlností do kapsy i kdejaké křeslo.

Svým provedením uspokojí estetické cítění nejnáročnějších fajnšmekrů a do interiéru přinese čerstvý závan nejmodernějších trendů.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.