styl-domu.cz

Povlečení z organické bavlny Södahl Organic Silvergrass, 140 x 200 cm

Povlečení z organické bavlny Södahl Organic Silvergrass, 140 x 200 cm od kvalitní značky Södahl organic můžete získat zde opravdu výhodně! Právě teď jen za 2 190 Kč.
EAN: 5722000154440
Povlečení z organické bavlny Södahl Organic Silvergrass
Popis produktu

Povlečení z organické bavlny Södahl Organic Silvergrass, 140 x 200 cm – Prémiové povlečení značky Södahl Organic je ideální volbou pro každého, komu záleží na prvotřídní kvalitě provedení a elegantním stylu. Díky svému rostlinnému motivu vnese do ložnice nádech svěžesti a svými vlastnostmi příznivě ovlivní také váš spánek.

Je vyrobené z organické bavlny, která byla vypěstována bez použití syntetických hnojiv a následně zpracována šetrnými procesy bez přítomností potenciálně nebezpečných látek. Její ekologický a etický původ dokládá mezinárodní certifikát GOTS.

Díky tomuto přírodnímu složení je textilie mimořádně jemná na dotek a šetrná k citlivé pokožce. Je vysoce prodyšná a dobře pohlcuje vlhkost, takže vám poskytne příjemný pocit sucha i během teplých nocí. Vyniká také vysokou odolností a dlouhou životností, takže pravidelným praním nepřichází o svůj tvar ani o sytost barvy.