styl-domu.cz

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Terezie Blue, 200 x 220 cm

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Terezie Blue, 200 x 220 cm s osvědčenou značkou Mijolnir jednoduše můžete získat teď levně. Aktuálně v akci za 2 490 Kč.
EAN: 8681875428520
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Terezie Blue
Ověřit dostupnost
Značka: Mijolnir
2 490

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Terezie Blue, 200 x 220 cm – Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥ Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.