styl-domu.cz

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 160 x 220 cm

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 160 x 220 cm od známé značky Mijolnir snadno pořídíte tady teď právě ve výprodejové akci! Akční cena již od 1 299 Kč. EAN: 8681875427585
Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey
Ověřit dostupnost
Značka: Mijolnir
1 299
Popis produktu

Povlečení s prostěradlem na dvoulůžko z ranforce bavlny Mijolnir Liana Grey, 160 x 220 cm – Útulné, milé a nabádající k dlouhému relaxu. Takové je povlečení na dvoulůžko z ranforce bavlny od značky Mijolnir, se kterým oproti jinému povlečení nebudete mít žádný problém ponořit se do světa snů a fantazie.

Je totiž pohodlné a tak v něm do pěti minut v něm usnete. Právě to z něj dělá povlečení, se kterým můžete všechny starosti odhodit stranou.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.