Plastová lahev Equa Mint Blossom, 0,6 l

Plastová lahev Equa Mint Blossom, 0,6 l - Dělá vám dodržování pitného režimu problém? Tak jsou pro vás opakovaně použitelné... více informací »
Plastová lahev Equa Mint Blossom
Značka: Equa
319 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová lahev Equa Mint Blossom, 0,6 l - Dělá vám dodržování pitného režimu problém? Tak jsou pro vás opakovaně použitelné...

Plastová lahev Equa Mint Blossom, 0,6 l – Dělá vám dodržování pitného režimu problém? Tak jsou pro vás opakovaně použitelné lahve Equa jako stvořené! Jejich lehkost je předurčuje k tomu, abyste je mohli nosit v kabelce nebo batohu a měli je tak stále při ruce. Jsou rovněž velmi odolné a navržené tak chytře, abyste se při pití nepolili a dobře vám padly do ruky. Svými radostnými motivy vás navíc povzbudí kdykoliv na ně jen pohlédnete.

Plastové lahve Equa jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Eastman Tritan, který je jedním z nejlepších plastových materiálů s ohledem na vaše zdraví. Lahve jsou tak lehce recyklovatelné a neobsahují škodlivou látku BPA.

Plastová lahev Equa Mint Blossom, 0,6 l od společnosti Equa snadno najdete u nás teď opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 319 Kč.