styl-domu.cz

Odolný protiskluzový vinylový koberec Ambiance Bright Tile, 60 x 100 cm

Odolný protiskluzový vinylový koberec Ambiance Bright Tile, 60 x 100 cm značky Ambiance jednoduše získáte tady a teď skutečně levně! Nabídky již od 1 390 Kč. EAN: 5415231133000
Odolný protiskluzový vinylový koberec Ambiance Bright Tile
Ověřit dostupnost
Značka: Ambiance
1 390
Popis produktu

Odolný protiskluzový vinylový koberec Ambiance Bright Tile, 60 x 100 cm – Hledáte pestrobarevný koberec do obzvlášť vytížených míst svého domova jako je kuchyně, chodba či předsíň? S vinylovým kobercem od Ambiance vnesete barvy na jakékoliv místo a zároveň se nemusíte bát o jeho životnost. Tento kousek totiž nejen skvěle vypadá, ale hlavně něco vydrží.

Dobré vědět:
• Samolepka se skládá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a lamina (0,1 mm), a proto bez obtíží zvládne vodu, čistící prostředky i častější námahu.
• Zároveň odolává i teplotám od -40 do 85 °C. Není však vhodné ji lepit přímo na zdroj tepla, nehodí se proto do místností s podlahovým topením.
• Při běžném používání vydrží přibližně 3 roky.
• Aplikujte na suchý, čistý a hladký povrch. Samolepka bude držet, i když bude zakrývat spáry vaší podlahy. Při nalepování ji lze pohodlně přemístit.
• Samolepka nezanechává na podlaze žádné stopy, pokud je odstraněna do měsíce od aplikace. Následně se sice mohou objevit stopy lepidla, které lze však snadno vyčistit pomocí odlakovače či horké vody.