styl-domu.cz

Odkládací stolek Kare Design Prisma

Odkládací stolek Kare Design Prisma od známého výrobce Kare Design jednoduše najdete zde teď právě opravdu výhodně. V akci od 4 990 Kč. EAN: 4025621821700
Odkládací stolek Kare Design Prisma
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
4 990
Popis produktu

Odkládací stolek Kare Design Prisma – Stolek Kare Design v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.