Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass, 60 x 90 cm

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass, 60 x 90 cm - Dejte vale prázdným a mdlým zdem. Uvidíte, že se... více informací »
Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass
Značka: JohnsonStyle
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass, 60 x 90 cm - Dejte vale prázdným a mdlým zdem. Uvidíte, že se...

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass, 60 x 90 cm – Dejte vale prázdným a mdlým zdem. Uvidíte, že se správně zvoleným doplňkem místnosti rázem dodáte punc luxusu a elegance. To nabízí kolekce nástěnných obrazů od značky JohnsonStyle, které svými vzory oslavují sofistikovaný mramor, detaily ve zlatých barvách a moderní geometrické tvary.

O značce:
Mladá značka JohnsonStyle dodává obytným prostorům kreativitu a nabízí nezaměnitelný styl a jedinečnost. Dává si záležet na kvalitě. Všechny materiály, ze kterých vyrábí rozmanitý nábytek, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány. Původ všech dřevin je přímo z Evropy, ať už jde o masivní břízy, duby či buky. Jejich přirozenou krásu elegantně zaobaluje do glamour stylu, který je stále více oblíbenější. Zruční řemeslníci, kteří jejich nábytek tvoří, to dělají s láskou a chutí a je to znát. Pokud si tedy potrpíte na spojení kvalitně zpracovaných materiálů a neokoukaného designu, pozvěte si tuto značku k sobě domů.

Nástěnný ručně malovaný obraz JohnsonStyle The Hourglass, 60 x 90 cm od značky JohnsonStyle jednoduše můžete najít zde nyní ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 5 699 Kč.