styl-domu.cz

Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 – 10 let

Modrá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 - 10 let originál od značky Flexa jednoduše získáte nyní ve slevě. Právě lze objednat jen za 10 490 Kč. EAN: 1290890
Růžová dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
10 490
Popis produktu

Šedá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Novo, 4 – 10 let – Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném výběru. Tato židle je ergonomická, otočná a pojízdná. Její výška se dá nastavit podle potřeby a bonusem je i krásný design. Tak pořiďte kousek, který zajistí zdravá záda a pohodlně sezení nad kreslením i učením.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.