styl-domu.cz

Ledově modrá kameninová mísa Mason Cash Mixing, ⌀ 26 cm 

Ledově modrá kameninová mísa Mason Cash Mixing, ⌀ 26 cm  od skvělé značky Mason Cash pořídíte tady nyní až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 1 090 Kč.
EAN: 5010853244280
Ledově modrá kameninová mísa Mason Cash Mixing
Ověřit dostupnost
Značka: Mason Cash
1 090
Popis produktu

Ledově modrá kameninová mísa Mason Cash Mixing, ⌀ 26 cm  – Usnadněte si pečenís kameninovou mísou Mason Cash Mixing. Použitá kamenina je dostatečně těžká, takže mísa se při míchání těsta ani nehne. Sedí pevně na desce. Zároveň se s ní dá jednoduše manipulovat a dobře se drží.

Prohlubte svou lásku k pečení s nádhernými mísami, které věrně slouží pekařům, cukrářům i kuchařům již více než 200 let.

Proč zvolit nádobí z kameniny?
⦁ Je odolné vůči vysokým teplotám.
⦁ Má nepřilnavý povrch.
Skvěle drží teplo i po vytažení z trouby.
⦁ S klidem ho můžete dát do trouby, mikrovlnky, myčky i mrazáku.

Značka, která je tu pro vás více než 200 let:
Mason Cash je dnes už legendární značkou nádobí, která se zrodila před více než 200 lety v Anglii. Bere si to nejlepší z tradičních viktoriánských kuchyní a za celou dobu své existence mění své výrobky jen minimálně. Jedné věci se ale drží stále – kvalitní kameniny, ze kterých vyrábí ikonické mísy. I proto je volbou mnoha kuchařů po celém světě.

Pozvěte i do své kuchyně nádherné kuchyňské pomocníky Mason Cash, se kterými půjde pečení a příprava jídel od pěkně od ruky.