styl-domu.cz

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Pesaro, 200 x 120 cm

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Pesaro, 200 x 120 cm od známého výrobce Mazzini Sofas jednoduše najdete zrovna opravdu levně! Nabídka od 8 339 Kč. EAN: 5903018537399
Krémové čelo postele Mazzini Sofas Pesaro
Popis produktu

Krémové čelo postele Mazzini Sofas Pesaro, 200 x 120 cm – Proměňte svou postel k nepoznání s čely Mazzini! Vyberte si tu správnou šířku, zbytek je nesmírně snadný. Čelo se totiž nemusí nijak připevňovat, zkrátka přirazíte postel ke zdi.

Značka Mazzini Sofas vytváří stylové pohovky, křesla, sedací vaky a postele v módních barvách z těch nejkvalitnějších materiálů.

Největší důraz klade na pohodlí v kombinaci s praktičností, a tak se stala mistrem ve tvorbě nábytku, který si zamiluje celá rodina.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.