styl-domu.cz

Konferenční stolek s černým podnožím a bílou mramorovou deskou TemaHome Prairie, 50 x 50 cm

Konferenční stolek s černým podnožím a bílou mramorovou deskou TemaHome Prairie, 50 x 50 cm od známé společnosti TemaHome je k dispozici aktuálně za výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 8 990 Kč.
EAN: 5603449625015
Konferenční stolek s černým podnožím a bílou mramorovou deskou TemaHome Prairie
Ověřit dostupnost
Značka: TemaHome
8 990

Konferenční stolek s černým podnožím a bílou mramorovou deskou TemaHome Prairie, 50 x 50 cm – Požadavkem na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi základní cíle patří hlavně vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

Stolek Prairie tak využijete v obývacím pokoji, kterému vládnou prosté barvy i tvary a ve skandinávsky inspirovaném inteiréru.

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tím žitím myslí i bydlení, které je nedílnou součástí našich životů a formují i naše vlastní Já. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.