Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm

Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm - Tento kousek zaujme nejen svým elegantním a neokoukaným designem, ale také svými vlastnostmi.... více informací »
Koberec Vitaus Lusno
Značka: Vitaus
749 Kč
Ověřit dostupnost
Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm - Tento kousek zaujme nejen svým elegantním a neokoukaným designem, ale také svými vlastnostmi....

Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm – Tento kousek zaujme nejen svým elegantním a neokoukaným designem, ale také svými vlastnostmi. Hodně toho vydrží a péče o něj je naprosto jednoduchá.

Výhody materiálu:
Tento kousek se díky svému materiálu řadí mezi syntetické koberce, které mají nejednu výhodu. Mají nižší výrobní náklady, tudíž i cena je neporovnatelně nižší než u koberců z přírodních vláken. Maji skvělé antistatické vlastnosti a jsou velmi odolné proti roztočům, což je dělá ideální volbou pro alergiky. Díky svému zpracování si drží sytější odstíny a mají tvarovou stálost.

Údržba koberce:
Nejenom, že se dá bez námahy umýt v ruce, ale lze ho také hodit do pračky a vyprat na 30 °C. Vyhněte se bělidlům a při ručním mytí koberec nemačkejte a násilně neždímejte.

Koberec Vitaus Lusno, ⌀ 100 cm pocházející od značky Vitaus snadno získáte tady teď právě za akční cenu. Právě lze objednat jen za 749 Kč.