Koberec Flair Rugs Morton, 160 x 230 cm

Běhoun Flair Rugs Morton, 60 x 230 cm - Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev... více informací »
Koberec Flair Rugs Morton
Značka: Flair Rugs
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Běhoun Flair Rugs Morton, 60 x 230 cm - Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev...

Běhoun Flair Rugs Morton, 60 x 230 cm – Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka Flair Rugs, která si při jejich výrobě zakládá na precizním zpracování a pečlivě vybraných materiálech.

Důkazem je i tento klasický kousek z kolekce Morton, jenž si získá své právoplatné místo i v těch nejnáročnějších domácnostech. Snadno se totiž udržuje, téměř nepelichá a procházka po něm vám napoví, jak asi vypadá chůze po obláčku. Díky tlumeným barvám ho navíc bez větších obtížích sladíte i s okázalejším vybavením.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Koberec Flair Rugs Morton, 160 x 230 cm originál od značky Flair Rugs jednoduše můžete získat tady nyní skutečně výhodně. Ceny již od 1 690 Kč.