Jílově hnědá pohovka MESONICA Kobo, 167 cm

Jílově hnědá pohovka MESONICA Kobo, 167 cm od známého výrobce MESONICA najdete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Právě teď jen za 21 990 Kč. EAN: 1265750
Jílově hnědá pohovka MESONICA Kobo
Značka: MESONICA
21 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Šedá pohovka MESONICA Kobo, 167 cm – Vymazlený design, prvotřídní materiál a precizní zpracování. To všechno jsou vlastnosti kousků z kolekce Kobo. Hřejivý materiál připomínající na dotek vlnu kontrastuje s kovovými nohami a hodí se do všech domácností, kde panuje pohodová atmosféra. Tak se uvelebte po dlouhém dni s šálkem čaje, zachumlejte se pod deku a užívejte si odpočinek na té nejpohodlnější pohovce.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.