Hnědo-béžový koberec Flair Rugs Scandi, 120 x 170 cm

Koberec Flair Rugs Scandi, 120 x 170 cm - Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní... více informací »
Hnědo-béžový koberec Flair Rugs Scandi
Značka: Flair Rugs
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Koberec Flair Rugs Scandi, 120 x 170 cm - Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní...

Koberec Flair Rugs Scandi, 120 x 170 cm – Značka Flair Rugs má koberce zkrátka v malíku. Při jejich výrobě sází na precizní zpracování, nápaditý design a v neposlední řadě i pečlivě vybrané materiály.

Jedním z nich je i tento moderní kousek Scandi ze 100% polyesteru. Ten se postará jak o kyženou měkkost, tak i značnou trvanlivost. Lze ho navíc pohodlně vysávat pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Hnědo-béžový koberec Flair Rugs Scandi, 120 x 170 cm s osvědčenou značkou Flair Rugs snadno pořídíte teď ve výprodejové akci. Právě teď jen za 3 990 Kč.