Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga

Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga - To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého... více informací »
Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga
Značka: Kare Design
29 990 Kč
Ověřit dostupnost
Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga - To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého...

Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga – To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého interiéru si uvědomují i němečtí designéři z Kare Design. Ti se ovšem místo obyčejného úložného prostoru rozhodli vytvořit jedinečný designový kousek, který bude vzpruhou každého interiéru.

Inspirujte se jejich prací a pořiďte si moderní komodu, ze které vyzařuje kvalita materiálů, nápadné detaily, jež prozáří celý interiér.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Hnědá komoda se 3 zásuvkami z mangového dřeva Kare Design Tortuga od známé značky Kare Design můžete sehnat zrovna za výprodejovou cenu! Teď v akci 29 990 Kč.