Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila, 750 ml

Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila, 750 ml - Propadněte elegantnímu kouzlu... více informací »
Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila
Značka: Equa
679 Kč
Ověřit dostupnost
Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila, 750 ml - Propadněte elegantnímu kouzlu...

Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila, 750 ml – Propadněte elegantnímu kouzlu prémiových skleněných lahví z kolekce Mismatch od značky Equa. Jejich design klade důraz nejen na kvalitu a funkčnost, ale také na výrazný estetický aspekt. Díky tomu nejsou pouze praktickým, ale také stylovým doplňkem.

Láhev je vyrobena z borosilikátového skla, které se vyznačuje zejména svou vysokou odolností vůči vysokým teplotám, nízkou hmotností i svým ekologickým charakterem. Nemá vliv na chuť nápoje, ani do něj neuvolňuje potenciálně škodlivé látky. Víko tvoří nerezová ocel a tritan – speciálního druh plastu bez obsahu BPA.
Jde tak o volbu, která je šetrná k vašemu zdraví i k přírodě. Silikonový kroužek zaručí spolehlivou vodotěsnost.

Výrazný obal z umělé kůže chrání láhev před poškozením a zároveň jí dodává osobitý půvab.

Do myčky vkládejte pouze skleněné tělo bez víka a obalu.

Fialovo-bílá láhev z borosilikátového skla s obalem z umělé kůže Equa Mismatch Lila, 750 ml od společnosti Equa pořídíte právě teď opravdu výhodně. Akční cena od 679 Kč.