Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette, 750 ml

Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette, 750 ml - Vaření vaječných pokrmů bude s dózou Snips více než... více informací »
Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette
Značka: Snips
269 Kč
Ověřit dostupnost
Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette, 750 ml - Vaření vaječných pokrmů bude s dózou Snips více než...

Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette, 750 ml – Vaření vaječných pokrmů bude s dózou Snips více než snadné! Je totiž určená jak na vaření výtečné omelety, tak oblíbených sázených vajec.

OMELETA
Máte raději omeletu s čerstvými rajčaty, barevnou paprikou či nastrouhaným sýrem? S touto dózou si můžete připravit svou oblíbenou variantu během chvíle! Do spodní části stačí rozklepnout 2-3 vejce, přidat preferované suroviny a prošlehat vidličkou. Dózu následně uzavřete víčkem a dejte vařit do mikrovlnky. Za několik minut již ucítíte lahodnou vůni vaší oblíbené omelety.

SÁZENÁ VEJCE
Do spodní části nádoby nalijte 1-2 centimetry vody. Do ní vložte bílou vyjímatelnou část a do každého zásobníku rozklepněte jedno vejce. Uzavřete víko a vložte do mikrovlnné trouby. Po několika minutách můžete téměř bez práce servírovat lahodnou ranní snídani.

UPOZORNĚNÍ
Ohřev každé mikrovlnné trouby je individuální, a proto je z počátku třeba ohlídat potřebnou dobu vaření.

Dóza na vaření vajec v mikrovlnce Snips Poacher & Omelette, 750 ml originál od výrobce Snips můžete získat právě nyní za výprodejovou cenu. Ceny již od 269 Kč.