styl-domu.cz

Dětský kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs Lion, ⌀ 90 cm

Dětský kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs Lion, ⌀ 90 cm originál od výrobce Wooldot snadno získáte teď ve slevě! Teď za akční cenu 5 249 Kč. EAN: 5714004003404
Dětský kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs Lion
Ověřit dostupnost
Značka: Wooldot
5 249
Popis produktu

Dětský kuličkový vlněný koberec Wooldot Ball Rugs Lion, ⌀ 90 cm – Udělejte dětem radost a zkrášlete jejich pokojíček tímto roztomilým kobercem od dánské Wooldot. Tento kvalitní fešák je z ručně zpracovaných kuliček z pravé vlny z dálného Nepálu. Vybrat si navíc můžete z několika barevných i rozměrových provedení.

Na jeho výrobě se podílí místní nepálské ženy, kterým výroba plstěných kuliček zabere přibližně 45 hodin a následných 30 hodin je sešívají k sobě, aby vznikl tento krásný kousek. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Kuličky jsou k sobě přišity ze spodní strany, kde nitě ovšem nejsou skoro vidět, koberec tak můžete používat oboustranně.

Je vhodný pro alergiky a vlna neobsahuje žádná toxická barviva, takže se hodí i pro ty nejmenší ♥

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.